Wiosenne szkolenie samolotowe

Wiosną przyroda budzi się do życia. O tej porze roku mamy też więcej chęci do działania. To również ostatni moment, żeby zacząć realizować noworoczne postanowienia. Jeśli otwierając szampana w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia obiecaliście sobie, że zrobicie licencję PPL(A), to właśnie dajemy wam ku temu okazję. Pierwszy tegoroczny kurs do licencji pilota samolotowego rozpocznie się w sobotę 22 kwietnia. Do 21 kwietnia przyjmujemy zgłoszenia.

Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. A nasi instruktorzy każdego nauczą sztuki latania pod warunkiem, że będzie chciał i znajdzie do tego odrobinę pasji.

Zapisy na szkolenia teoretyczne oraz praktyczne prowadzi Daniel Sosnowski (d.sosnowski@aeroklub.czest.pl / tel. 693-724-424) lub Dyrektor Aeroklubu Agnieszka Olczyk (dyrektor@aeroklub.czest.pl / tel. 783-995-27)