Zostań modelarzem. Są wolne miejsca w modelarni

zajęcia info

To fantastyczna pasja, a dla wytrwałych wstęp do poważnej kariery w lotnictwie. Modelarnia Aeroklubu Częstochowskiego ma kilka wolnych miejsc i zaprasza młodzież na zajęcia.

Modelarze z poważnym stażem podkreślają, że to nie jest zwykłe sklejanie patyczków czy składanie papieru w popularny samolocik. Poza doskonaleniem zdolności manualnych, zajęcia modelarskie rozwijają wyobraźnię i pomagają z zdobywaniu bardzo cennej wiedzy z zakresu fizyki, matematyki czy nawet historii.

Młodzi modelarze mają szansę na straty w zawodach, a to uczy samodyscypliny, pracy w grupie czy walki ze stresem. Korzyści jest dużo więcej. Rodzice modelarzy cieszą się przede wszystkim z tego, że ich pociechy nie marnują wolnego czasu przed komputerem czy telewizorem.

Zajęcia modelarskie odbywają się w Modelarni Aeroklubu Częstochowskiego przy ul. P.O.W 4 we wtorek i piątek od 17.00 do 19.00. W tej chwili dysponuje ona 3 wolnymi miejscami. Młodzi modelarze spotykają się również w Modelarni C.S.M Nasza Praca przy ul. Broniewskiego 3 w poniedziałek i czwartek od 17.00 do 19.00. Ta ma obecnie 4 wolne miejsca.

Zajęcia dedykowane są młodzieży w wieku od 10 do 16 lat.

Data:Kwiecień 18, 2017